Zajęcia otwarte dla przyszłych przedszkolaków

We wtorkowe czerwcowe popołudnie do naszego przedszkola ze swoimi rodzicami przyszły dzieci, które w nadchodzącym roku szkolnym będą się tu bawić i uczyć. Zebranych przywitał Miś Zdziś i jego koleżanka – wróżka z pozytywki. Dzieci odbyły „podróż pociągiem” do przedziwnych stacji, np. Tupanie, Klaskanie, Podskoki i wielu innych. Wielokolorowa chusta pozwoliła dzieciom skryć się pod namiotem, bawić się piłką, małymi piłeczkami i podrzucać baloniki, by latały wysoko, wysoooko…. Dzieci chętnie sięgały po różne przedszkolne zabawki: budowały wieże z klocków, jeździły samochodami, woziły lalki w wózkach, interesowały się kącikiem książek.

KOCHANE PRZEDSZKOLAKI, ZAPRASZAMY WAS WE WRZEŚNIU DO NASZEGO PRZEDSZKOLA!!! 🙂

Zajęcia przygotowały nauczycielki przedszkola: Renata Żmuda, Agata Nowek, Izabela Strachowska, Beata Moskal.

Osoby oglądające zdjęcia bardzo przepraszamy za niewyraźny obraz, ale obowiązują nas przepisy RODO, które nie zezwalają na prezentację zdjęć twarzy człowieka bez wyrażenia przez niego na to zgody 🙂