Wyjście „Motylków” i „Biedronek” do Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej
W dniu dzisiejszym dzieci z grup „Motylki” i „Biedronki” wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej. Na miejscu serdecznie powitała nas Pani Policjantka mł. asp. Agnieszka Boszczyk-Górnicka, która przybliżyła dzieciom specyfikę swojej pracy oraz opowiedziała o atrybutach niezbędnych do wykonywania zawodu policjanta. Podczas wizyty przedszkolaki miały …