PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

W Przedszkolu Publicznym nr 16 odbył się  PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ. Każdą grupę przedszkolną reprezentowały dzieci pięknie śpiewające pieśni o naszej Ojczyźnie. Zaproszeni goście – podopieczni p. Tomasza Sekuły, członkowie chóru ze Szkoły Podstawowej nr 13, zaśpiewali kilka przepięknych i wzruszających pieśni o Polsce. Pan dyrektor Dariusz Kasprzyk oraz pani wicedyrektor Agnieszka Tokarczyk wręczyli uczestnikom Koncertu nagrody i pamiątkowe dyplomy. Pan Tomasz Sekuła otrzymał serdeczne podziękowania za przygotowanie uczniów do udziału w Koncercie oraz wyróżnienie w postaci odznaki „Przyjaciela Przedszkola”. Na widowni gościliśmy Rodziców i inne osoby ważne dla naszych przedszkolaków.

Organizatorki Koncertu p. Agata Nowek, p. Monika Pogorzelska i p. Renata Żmuda serdecznie dziękują Artystom, Dyrekcji i Publiczności za obecność na Koncercie.