WITAJCIE W NASZEJ BAJCE

6.03.2024r. sześciolatki z naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w Dniu Otwartym w Szkole Podstawowej nr 13. Impreza pod hasłem „Witajcie w naszej bajce” była przygotowana przez nauczycielki (p. Urszula Miernik, p. Barbara Ziemniak) i uczniów klas trzecich. Honorowymi reprezentantami placówki byli: pan dyrektor Dariusz Kasprzyk, pani wicedyrektor Joanna Białek, pani wicedyrektor Agnieszka Tokarczyk. Na widowni, oprócz przyszłych uczniów, zasiedli ich rodzice. Dzieci ze sceny i z widowni tańczyły, śpiewały i brały udział w zabawach ruchowych ze śpiewem i muzyką. Szkolni aktorzy zabrali widzów w teatralną bajkową podróż. Uczennice starszych klas wystąpiły w dynamicznym tańcu sportowym (przygotowanie: p. Edyta Pukowska). Po przedstawieniu rodzice przyszłych uczniów mogli porozmawiać z panią pedagog (p. Agnieszka Metzger – Obara), panią psycholog (p. Agnieszka Kwiatkowska), panią logopedką (p. Agnieszka Olczyk).

Goście mogli obejrzeć sale lekcyjne oraz inne miejsca w szkole, gdzie będą spędzać czas mali uczniowie.

Zapraszamy do NASZEJ SZKOŁY 🙂