Wakacyjne dyżury

Harmonogram dyżurów wakacyjnych dla publicznych przedszkoli w Skarżysku – Kamiennej w roku szkolnym 2023/2024.

W okresie wakacji dyżur pełnić będą następujące placówki:

w  lipcu 2024 czynne będzie:

– Przedszkole Publiczne nr 1, ul. Rynek 63

– Przedszkole Publiczne nr 7, ul. Zielna 27

– Przedszkole Publiczne nr 16, ul. Spółdzielcza 18;

w  sierpniu 2024 czynne będzie:

– Przedszkole Publiczne nr 3, ul. Zwycięzców 13

– Przedszkole Publiczne nr 4, ul. Sikorskiego 17

– Przedszkole Publiczne nr 6, ul. Kossaka 5

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do przedszkola dyżurującego w wakacje, powinni  zgłosić taki zamiar i dopełnić formalności  w przedszkolach macierzystych w terminie do 19 kwietnia 2024r.

W dokumentacji należy zaznaczyć, do którego przedszkola rodzice chcą dziecko zapisać na wakacje. WAŻNE: Deklaracja rodziców nie oznacza, że dziecko zostanie zakwalifikowane do wybranego przedszkola. Decydująca jest liczba wolnych miejsc w danym przedszkolu. Pierwszeństwo mają dzieci z macierzystych placówek (te, które już w poprzednich miesiącach uczęszczały do tego przedszkola).

Na okres dyżurów wakacyjnych przyjmowane będą dzieci, których oboje rodzice pracują i nie korzystają z urlopu wypoczynkowego w okresie uczęszczania dziecka do przedszkola dyżurującego.

Komplet dokumentów, który należy złożyć do wychowawcy:

• Karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny
  • oświadczenie o koncie bankowym (potrzebne do zwrotu ewentualnych nadpłat za przedszkole).

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Informacje te znajdują się także na stronie BIP Skarżysko – Kam.: