Składanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy Państwa do zapisywania dzieci do Przedszkola Publicznego nr 16 na rok szkolny 2024/2025.

Nabór dzieci do przedszkola odbywa się drogą elektroniczną. 1 marca 2024r. zaczyna działać elektroniczny system rekrutacji na platformie Vulcan:

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/skarzyskokamienna

TO OSTATNIA CHWILA!  Rodzice/opiekunowie prawni dzieci kontynuujących edukację przedszkolną w danym przedszkolu składają „Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego” bezpośrednio w przedszkolu, do którego dziecko uczęszcza w terminie do 29 lutego 2024 roku, godz. 14.00. (formularz do pobrania na stronie internetowej Przedszkola nr 16 w zakładce DLA RODZICÓW/DOKUMENTY).

KOLEJNE KROKI PODCZAS REKRUTACJI:

  • Zarejestruj dziecko do wybranego przedszkola drogą elektroniczną (adres strony jest podany powyżej) w dniach 1 – 15.03.2024r.
  • Złóż  w placówce pierwszego wyboru podpisany „Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola” wraz z całą dokumentacją – do 18.03.2024r. godzina 14.00. (formularze do pobrania na stronie internetowej Przedszkola nr 16 w zakładce DLA RODZICÓW/DOKUMENTY)
  • Sprawdź 12.04.2024r. czy dziecko jest na wstępnej liście przyjętych w wybranym przedszkolu.
  • Do 22.04.2024r. godz. 14.00 dostarcz do przedszkola „Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola”. (formularz do pobrania na stronie internetowej Przedszkola nr 16 w zakładce DLA RODZICÓW/DOKUMENTY)
  • Upewnij się 26.04.2024r., że dziecko jest ostatecznie przyjęte do wybranego przedszkola, że jest na liście.

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2024/2025 znajdują się w harmonogramie zamieszczonym poniżej:

Z wszystkimi dokumentami związanymi z rekrutacją można się zapoznać na stronie BIP Skarżysko – Kam.:   

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli w Skarżysku-Kamiennej na rok szkolny 2024/2025 – Rekrutacja do szkół i przedszkoli – Biuletyn Informacji Publicznej Miasto Skarżysko-Kamienna (skarzysko.pl)