Wigilia w grupie Motylków

20.12.2023r. Motylki uczestniczyły w Wigilii grupowej. W tym uroczystym spotkaniu wzięły udział: pani dyrektor Agnieszka Tokarczyk, pani Agnieszka Borowiec ucząca religii, wychowawczynie – p. Agata Nowek i p. Renata Żmuda oraz pani Elżbieta Świercz, która dba o posiłki i porządek w sali. Były serdeczne życzenia podczas łamania się opłatkiem, wspólne śpiewanie kolęd i piosenek świątecznych, a potem dzieci częstowały się przygotowanymi przez Rodziców smakołykami: babeczkami, ciasteczkami, rogalikami i mandarynkami.

Każde dziecko zabrało do domu świąteczny upominek dla najbliższych – pakuneczek z samodzielnie udekorowanymi pierniczkami oraz samodzielnie wykonaną kartkę świąteczną.

Serdecznie dziękujemy mamie Laury O. za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia, mamie Oliwiera W. za prześliczne babeczki, mamie Kai za przepyszne ciasteczka i mamie Wiktora za wspaniałe rogaliki.