Wyniki konkursu literackiego

Rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu literackiego „Bajeczki na dziecięce smuteczki” odbyło się 1 czerwca. Wyłonienie zwycięzców, uroczyste wręczenie dyplomów i nagród nastąpiło podczas Festynu Rodzinnego. W konkursie wzięły udział dzieci w dwóch kategoriach wiekowych, które przy wsparciu swoich Rodziców zaprezentowały twórczość na bardzo wysokim poziomie. Stworzyły mądre i pouczające bajki, wzbogacone pięknymi, kolorowymi ilustracjami. Wśród dzieci młodszych laureatką została Kaja Żelaśkiewicz z grupy III. Natomiast Hania Langer z grupy VI to zdobywczyni I miejsca w kategorii dzieci starszych.  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, radości tworzenia i ciągłego odkrywania w sobie nowych talentów.

Prace konkursowe można obejrzeć i przeczytać – są wyeksponowane na stoliku na wprost wejścia do przedszkola, jako element wystawy „Moje wartości”. Zapraszamy! 🙂

W galerii zdjęć przedstawiamy wszystkie prace konkursowe.

KAJA ŻELAŚKIEWICZ, grupa III:

HANIA LANGER, grupa VI:

GABRYSIA PÓŁTORAK, grupa I:

IGA KĘDZIERSKA, grupa III, ADA KĘDZIERSKA, grupa II:

NADIA RACZYŃSKA, grupa VI:

OLIWIER KACZMARCZYK, grupa VI:

POLA ŻMIJEWSKA, grupa VI: