Charytatywny kiermasz dla Olivera

27 października 2021r. przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 odbył się kiermasz charytatywny, z którego dochód został w całości przeznaczony na leczenie Olivera Stachury – ucznia Szkoły Podstawowej nr 8 w naszym mieście. Na straganach można było kupić różne drobiazgi, książki, pluszaki, balony. Pyszne ciasta, upieczone przez rodziców, zostały wykupione do ostatniego okruszka. Miłośnicy motoryzacji mogli zrobić sobie zdjęcie przy wspaniałym sportowym samochodzie. Było także miejsce, gdzie można było pomalować sobie buzię.

Ostateczna kwota, którą udało się uzbierać w Zespole Szkół Publicznych nr 1 to 11 242,45zł.

Składamy OGROMNE PODZIĘKOWANIA Radzie Rodziców ZSP nr 1, Rodzicom, Dyrekcji, Uczniom oraz Wychowawcom za udział w przedsięwzięciu oraz wspieranie jego organizacji.

Relacje z naszej imprezy zamieściły lokalne media: