Bal karnawałowy 2019

Drugiego dnia lutego 2019r. w naszym przedszkolu odbył się WIELKI BAL KARNAWAŁOWY. Dzieci przybyły w przepięknych strojach i bawiły się świetnie. Przebrali się także niektórzy nauczyciele i rodzice. Małym tancerzom towarzyszyło więc wiele baśniowych i filmowych postaci. Orkiestra grała wspaniale, a w rytm skocznych piosenek przesuwały się taneczne korowody: kółka, węże, pociągi, czwórki, trójki i pary. Dzieci brały udział w zabawach i konkursach, a w przerwie mogły wraz z rodzicami, skorzystać z oferty przedszkolnej kawiarenki. W jednej z sal przez cały czas pan fotograf robił zdjęcia wszystkim chętnym. W pokoju obok sali do tańca można było umalować sobie twarz. W innej sali dzieci mogły wziąć udział w loterii i zabrać do domu wylosowaną grę, książkę albo pluszaka. Wszyscy uczestnicy balu wychodzili z przedszkola w wybornych humorach.

Serdecznie dziękujemy rodzicom przedszkolaków za to, że tak wspaniale, bo czynnie, uczestniczyli we wspólnej zabawie.

Szczególne podziękowania kierujemy do tych rodziców, którzy przybyli w ciekawych przebraniach i tym samym uświetnili naszą karnawałową zabawę.

Dziękujemy rodzicom, którzy upiekli ciasta do kawiarenki. Pieniądze zebrane z ich sprzedaży będą wkrótce rozliczone a sumy – podane do Państwa wiadomości.