„Plon niesiemy, plon” – Przedszkolne Dożynki 2018

10.10.2018r. dzieci przedszkolne, wychowawczynie, dyrekcja i zaproszeni goście uczestniczyli w Przedszkolnych Dożynkach. To już czternasta taka uroczystość w naszym przedszkolu.  Swoją obecnością zaszczycili nas: zastępca Prezydenta miasta, Sekretarz Urzędu Miasta, gospodarze Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Kolejarz”, przedstawiciele wolontariatu Grupy PGE, przedstawiciele Rady Rodziców oraz inni wspaniali goście. Nasze świętowanie wzbogacił swoim występem zespół ludowy „Grzybowianki” z Grzybowej Góry.

Na tę ważną uroczystość dzieci przygotowały wiersze i piosenki oraz pięknie zatańczyły.

Organizatorka Dożynek Małgorzata Grabowska dziękuje Sponsorom za wędliny, chleb dożynkowy i pieczywo oraz Rodzicom za wspaniałe ciasta.