PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

30.05.2023 dzieci z Przedszkola Publicznego nr 16 wzięły udział w PRZEDSZKOLNYM PRZEGLĄDZIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ, który odbył się w placówce. Celem przeglądu było kultywowanie tradycji i postaw patriotycznych, a także prezentacja dorobku artystycznego dzieci.

W przeglądzie udział wzięli przedstawiciele wszystkich grup przedszkolnych:

Grupa I:

• Alicja Paszkiel
  • Seweryn Gruchała
  • Dawid Obara

Grupa II:

• Lena Pogoda
  • Antoni Świerczyński

Grupa III:

• Igor Fornal
  • Lena Kamińska
  • Otylia Sieczka

Grupa IV:

• Olga Figarska
  • Iga Kędzierska
  • Maciej Milcarz

Grupa V:

• Mateusz Dzwonkowski
  • Adam Wilczek
  • Karol Karpeta

Wszyscy uczestnicy przepięknie zaprezentowali pieśni i piosenki patriotyczne. Na zakończenie każdy otrzymał dyplom i upominek.

Wielką niespodzianką dla wszystkich dzieci był występ zaproszonego gościa – pana Zbyszka Bibera, który zabrał swoim występem wszystkich słuchaczy w muzyczną podróż historii naszego regionu. Występ pana Zbyszka został nagrodzony wielkimi brawami. Wszyscy jednogłośnie ustalili, że nie ma piękniejszego głosu w Skarżysku. Cieszymy się, że nasze przedszkole ma takiego przyjaciela.