PRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

30.05.2023 dzieci z Przedszkola Publicznego nr 16 wzięły udział w PRZEDSZKOLNYM PRZEGLĄDZIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ, który odbył się w placówce. Celem przeglądu było kultywowanie tradycji i postaw patriotycznych, a także prezentacja dorobku artystycznego dzieci.

W przeglądzie udział wzięli przedstawiciele wszystkich grup przedszkolnych:

Grupa I:

 • Alicja Paszkiel
 • Seweryn Gruchała
 • Dawid Obara

Grupa II:

 • Lena Pogoda
 • Antoni Świerczyński

Grupa III:

 • Igor Fornal
 • Lena Kamińska
 • Otylia Sieczka

Grupa IV:

 • Olga Figarska
 • Iga Kędzierska
 • Maciej Milcarz

Grupa V:

 • Mateusz Dzwonkowski
 • Adam Wilczek
 • Karol Karpeta

Wszyscy uczestnicy przepięknie zaprezentowali pieśni i piosenki patriotyczne. Na zakończenie każdy otrzymał dyplom i upominek.

Wielką niespodzianką dla wszystkich dzieci był występ zaproszonego gościa – pana Zbyszka Bibera, który zabrał swoim występem wszystkich słuchaczy w muzyczną podróż historii naszego regionu. Występ pana Zbyszka został nagrodzony wielkimi brawami. Wszyscy jednogłośnie ustalili, że nie ma piękniejszego głosu w Skarżysku. Cieszymy się, że nasze przedszkole ma takiego przyjaciela.