Dyżur wakacyjny w przedszkolach

Harmonogram dyżurów wakacyjnych dla publicznych przedszkoli w Skarżysku – Kamiennej w roku szkolnym 2022/2023

W okresie wakacji dyżur pełnić będą następujące placówki:

w  lipcu 2023 czynne będzie:

– Przedszkole Publiczne nr 4, ul. Sikorskiego 17

– Przedszkole Publiczne nr 10, ul. Okrzei 4

– Przedszkole Publiczne nr 12, ul. Sportowa 34;

w  sierpniu 2023 czynne będzie:

– Przedszkole Publiczne nr 1, ul. Rynek 63

– Przedszkole Publiczne nr 7, ul. Zielna 27

– Przedszkole Publiczne nr 9, ul. Paryska 223

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do przedszkola dyżurującego w wakacje, powinni  złożyć wniosek w przedszkolach macierzystych w terminie 12 – 30 kwietnia 2023r. W dokumentacji należy dopisać, do którego przedszkola rodzic chce zapisać dziecko.
Na okres dyżurów wakacyjnych przyjmowane będą dzieci, których oboje rodzice pracują. W tym celu rodzice powinni przedstawić zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu i niekorzystaniu z urlopu wypoczynkowego w okresie uczęszczania dziecka do przedszkola dyżurującego.

Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy przedszkoli.

DOKUMENTY DO POBRANIA  na naszej stronie w zakładce DLA RODZICÓW / DOKUMENTY