ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU

Data 11 listopada 1918r. jest jedną z najważniejszych w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość czyli wolność. Dzięki bohaterstwu polskich żołnierzy, który wywalczyli wolność dla naszej Ojczyzny, możemy radośnie spędzać czas w przedszkolu.

My też kochamy Polskę i dlatego 10.11.2022r. cała społeczność przedszkola wspólnie świętowała, czcząc pamięć tych, którzy o wolność i niepodległość walczyli .

Dzieci 6-letnie z oddziału V „Motylki’ zaprezentowały program słowno-muzyczny na uroczystej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przez wiersze i piosenki patriotyczne upamiętniły historię odzyskania niepodległości przez Polskę.

O godzinie 11:11 wszyscy zaśpiewali hymn państwowy, dołączając do akcji MEN.

To była prawdziwa lekcja wychowania patriotycznego.