WITAMY W PRZEDSZKOLU

Pierwsze dni w przedszkolu – najważniejsze informacje:

• Dzieci, które pierwszy raz przychodzą do naszego przedszkola będą mogły wejść do szatni z jednym rodzicem/opiekunem, który musi posiadać maseczkę i zdezynfekować ręce przed wejściem.
  • Dzieci, które pierwszy raz przychodzą do naszego przedszkola na godzinę 8.00, mają ściśle określone godziny wejścia do szatni wraz z opiekunem, aby w szatni o danej porze nie było zbyt wielu rodziców. Informacja o indywidualnych godzinach wejścia znajduje się przy drzwiach do przedszkola.
  • Bardzo prosimy, by przyprowadzać dzieci w godzinach, które zadeklarowali Państwo w dokumencie „Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do Przedszkola nr 16”.
  • Dzieci wchodzą do przedszkola do godziny 8.30.
  • Do przedszkola należy zabrać tylko buty na zmianę oraz ubranie zapasowe do pozostawienia w szatni (bielizna, koszulka, spodnie – na wszelki wypadek).
  • Nie przynosimy bloków, kredek, plasteliny itd. Grupowa Rada Rodziców we wrześniu zbierze składkę 50 zł, z których to pieniędzy będziemy kupować materiały i przybory wedle potrzeb.

Czekamy na Was! 🙂 Milutko witamy! 🙂 Uśmiechamy się szeroko, bo płakać będziemy na pożegnanie 🙂