ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2018/2019

26.06.2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie Roku Przedszkolnego 2018/2019. Dzieci z grup V i VI zaprezentowały wspaniałe przedstawienie: były wzruszające wiersze, piosenki, tańce – na przykład wspaniały polonez w wykonaniu absolwentów przedszkola z grupy „Smerfów” (przygotowany przez p. Małgorzatę Grabowską). Dzieci otrzymały pamiątkowe książki oraz dyplomy za prezentowanie nienagannej kultury osobistej i wzorowego zachowania. Gośćmi na tej wyjątkowej uroczystości były: pani dyrektor Zespołu Szkól Publicznych Nr 1 Elżbieta Chajduga, pani dyrektor Przedszkola Nr 16 Agnieszka Tokarczyk, panie reprezentujące Radę Rodziców – przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Rabiej.  Podczas uroczystości zostały wręczone podziękowania rodzicom szczególnie dbającym o dobrostan Przedszkola Nr 16. Rodzice absolwentów  podziękowali wychowawczyniom za ich pracę z dziećmi.

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola serdecznie dziękują  dyrekcji  (to te miłe Panie w białych sukienkach na środku sceny; ta Pani w sukience z nadrukiem to Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych Nr 1, ta Pani w białej sukience bez nadruku to Dyrektor Przedszkola Nr 16), paniom wychowawczyniom, paniom zajmującym się pomocą logopedyczną i pedagogiczną,  paniom pomagającym nauczycielkom,  pani katechetce, paniom kucharkom, panu intendentowi,  paniom pracującym w sekretariacie i w księgowości,  panom konserwatorom, paniom sprzątającym i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by pobyt w przedszkolu był dla dzieci miłym doświadczeniem.

W organizacji i przeprowadzeniu uroczystości zakończenia roku przedszkolnego wzięli udział:  pani Małgorzata Grabowska (to ta pani po lewo w błękitnej sukience z różowymi akcentami), pani Elżbieta Kisiel (to ta pani po lewej w  sukience we wszelkich odcieniach niebieskiego i błękitu),  pani Dominika Ciura (to ta pani po prawo, w granatowej sukience) oraz pani Renata Żmuda, która robiła zdjęcia i teraz  je Państwu udostępnia.  Za dekorację dziękujemy pani Małgorzacie Gil, która własnoręcznie wycięła i przypięła każdego motylka i każdą literkę. Piękne – prawda?

Absolwentom naszego przedszkola, którzy już wkrótce rozpoczną naukę w szkole, życzymy samych piątek i szóstek, grona prawdziwych przyjaciół wokół siebie i spełnienia wszystkich marzeń.