Smerfy w MAGICZNYCH OGRODACH

13.06.2019r. dzieci z grupy VI pojechały do „Magicznych Ogrodów” w Trzciance koło Janowca. Pogoda była piękna ale bardzo gorąca. Przy wejściu dzieci powitał sympatyczny Mordol. Przewodniczka – Bulwiaczka zaprowadziła dzieci na ogromny trawnik, gdzie bawiły się w wyścigi w workach i przeciąganie liny. Potem poznawały kolejno: starego Skrzata w jego dziupli, Zorana – kamiennego smoka, zamek Wróżek Smużek, Gród Krasnoludów (gdzie po raz pierwszy chodziły w napowietrznych korytarzach), Marchewkowe Pole, Wodny Świat z magicznymi ptakami i Robanki z karuzelą linową. Po południu dzieci zjadły obiad i obejrzały występ iluzjonisty. Przedszkolaki z naszej grupy siedziały w pierwszym rzędzie, toteż w czasie występu wszystkie znalazły się na scenie i zagrały w orkiestrze. Po otrzymaniu ogromnych braw smerfowa orkiestra zamieniła się w grupę sportowców ekstremalnych. Dzieci przeszły całą trasę linową zawieszoną ponad koronami drzew. To dopiero były wrażenia!!! Następną atrakcją była przejażdżka kolejką, a potem figle w Bulwiakowych Fontannach, gdzie można było brodzić boso po płyciutkiej wodzie i ochłodzić się pod prysznicem.

Na koniec pamiątkowe zdjęcie na scenie i … powrót do domu. To była fantastyczna wycieczka!!!