ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Boże Narodzenie to czas dobrych myśli i serdecznych życzeń.

Życzymy więc wszystkiego najpiękniejszego, najlepszego i najmilszego wszystkim Dzieciom, ich Rodzicom, Babciom i Dziadkom, Siostrom i Braciom oraz innym bliskim.

Najserdeczniejsze życzenia składamy też Pani Dyrektor Elżbiecie Chajdudze, Pani Dyrektor Agnieszce Tokarczyk, Pani Sabinie i Pani Iwonie pracującym w sekretariacie Zespołu Szkół Nr 1, Paniom zajmującym się księgowością, Paniom wychowawczyniom przedszkolaków, Paniom pomagającym wychowawczyniom w opiece nad dziećmi, Paniom kucharkom, Paniom troszczącym się o czystość w przedszkolu i szkole, Panu dbającemu o zaopatrzenie i posiłki, Panom naprawiającym wszystko, co się popsuje i wszystkim innym ludziom, którzy przyczyniają się do tego, by przedszkole było przyjaznym, ciepłym, dobrym miejscem.

Dla wszystkich wymienionych powyżej:

WESOŁYCH ŚWIĄT I DOBREGO, SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2019 ROKU!