Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 8.11.2018 roku w grupie I odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Podczas tego wyjątkowego święta maluchy zaprezentowały rodzicom piosenki, wiersze i tańce, których nauczyły się do tej pory. Występując przed szeroką publicznością, wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również odwagą, za co otrzymały gromkie brawa.

Złożyły też uroczyste ślubowanie. Następnie pani dyrektor Elżbieta Chajduga z pomocą specjalnego ołówka dokonała pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia maluchy otrzymały z rąk pani dyrektor Agnieszki Tokarczyk i swoich pań- Małgosi Sielskiej i Bożenki Święs- pamiątkowe dyplomy i medale. Przedszkolaki założyły na swoje główki logo grupy – słoneczka. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.