Gry i zabawy w szkole

14.11.2018r. przedszkolaki z grup V i VI uczestniczyły w grach i zabawach zorganizowanych przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej Nr 13. W zawodach brały udział trzy drużyny: dzieci z Przedszkola Nr 6, Nr 10 i Nr 16 (czyli nasza – to ta w niebieskich koszulkach).

Zabawa była wyśmienita! W przerwach pomiędzy konkurencjami mogliśmy obejrzeć popisy szkolnych koleżanek. W pewnym momencie ich piękne srebrne pompony wylądowały w rękach przedszkolaków, które przyłączyły się do tańca. Wszyscy bawili się świetnie i organizatorzy nie wyłaniali zwycięzców, ale tak po cichutku powiem Wam, że nasza drużyna nazbierała najwięcej punktów.

Na zakończenie każda drużyna otrzymała dyplom, a każdy uczestnik – prezent i słodycze.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za doskonałą zabawę!