Żegnaj przedszkole

Dnia 21.06.2017 roku najstarsza przedszkolna grupa „Tygryski” w obecności swoich rodziców uroczyście  pożegnała swoje przedszkole. Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym w wykonaniu dzieci, które w wierszach, piosenkach podziękowały dyrekcji placówki, swoim paniom i całemu personelowi za trud włożony w ich edukację i wychowanie.

Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Później nastąpiło wręczenie dzieciom dyplomów, książek i podziękowań dla rodziców. Każde dziecko otrzymało gratulacje od p. dyrektora i swoich pań- Elżbiety Spadło i Małgorzaty Sielskiej.

Na zakończenie uroczystości pan dyrektor Andrzej Warwas podziękował dzieciom, rodzicom i nauczycielom za całoroczną pracę i życzył wszystkim miłego odpoczynku, a po wakacjach spotkania w szkole i samych sukcesów.

Z okazji wakacji Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice życzymy wspaniałych przygód.