„Niezapominajkowa kraina” – konkurs piosenki przyrodniczej

Już po raz jedenasty w naszym przedszkolu odbyły się obchody Dnia Polskiej Niezapominajki pod hasłem „Śpiewaj i tańcz z wiosną „.  Nasze przedszkole odwiedziły dzieci ze skarżyskich przedszkoli, władze miasta, dyrektorzy przedszkoli, przedstawiciele Nadleśnictwa Skarżysko, Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Kolejarz”.  Gospodarze uroczystości przedstawili inscenizację „Zarozumiała stokrotka” i taniec do  utworu D. Szostakowicza. Następnie przedszkolaki  prezentowały piosenki konkursowe o tematyce wiosennej.

Na zakończenie z rąk Prezydenta Krzysztofa Myszki i Dyrekcji ZSP nr 1 Joanny Białek i  Elżbiety Chajdugi dzieci otrzymały nagrody i dyplomy. Niespodzianką dla wszystkich był występ tancerzy Klubu Tańca Towarzyskiego Respect Dance w Kategorii Latin Klasa B Angeliki Krupy i Marcela Skórskiego, którzy zaprezentowali kilka  tańców współczesnych.

Serdecznie podziękowania kierujemy do sponsorów nagród Nadleśnictwa Skarżysko  i  rodziców.