Mikołaj u Maluszków

Dzieci z grupy I pierwszy raz witały Mikołaja w Przedszkolu.  Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko.
Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej, radosnej  atmosferze i wspólnej zabawie.  Mikołaj zapewnił dzieci, że za rok znów do nich przybędzie.
Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.
Dzieci długo jeszcze wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.