„Tygryski” na zajęciach w bibliotece szkolnej

Z okazji obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia przedszkolaki z grupy IV wzięły  udział w zajęciach czytelniczych. Wraz ze swoimi ukochanymi misiami wysłuchały krótkiej historii Misia, bajek i wierszyków o misiach,  wzięły udział
w zabawach. Opowiadały jak należy dbać o misie, do czego są im potrzebne.
Na zakończenie złożyły uroczystą przysięgę: „Jestem przyjacielem misia”. Pani Ula obdarowała dzieci
nagrodami, dyplomami Przyjaciela Misia, kolorowankami z postaciami misia oraz słodkimi ciasteczkami.

Tygryski” odwiedziły także bibliotekę SP 13 w przeddzień Świętego Mikołaja i wzięły udział w zajęciach mikołajkowych. Przedszkolaki same opowiadały o św. Mikołaju, co należy robić żeby dostać od niego prezenty. Wysłuchały wierszyków i bajek o Mikołaju.
Na zakończenie spotkania otrzymały komplet kolorowanek Mikołaja.

Dziękujemy pani Uli za zaproszenie grupy IV na cykliczne spotkania w bibliotece.