Dzień Misia w grupie Muchomorków i Kubusiów

W tym roku po raz 11  przedszkolaki  z grupy II „Muchomorki” i III  „Kubusie” w sposób szczególny uczciły Dzień Pluszowego Misia. 28 listopada  dzieci wybrały się na spotkanie z Misiem Uszatkiem, który zabrał ich do krainy baśni.  Razem z misiem dzieci rozwiązywały zagadki, brały udział w konkursach, zawodach  i zabawach przy muzyce.  W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”,  Miś Uszatek przeczytał wszystkim  fragment przygód małego misia. Punktem kulminacyjnym było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój przyjaciel miś”. Wykonane prace były piękne i kolorowe,  wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Ten dzień  był wyjątkowy  wywołał u dzieci wiele  radości i uśmiechu.

Dziękujemy Pani Monice Stelmasiuk, za przybycie i mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.