Andrzejki w grupie Muchomorków i Kubusiów

Andrzejki w naszym przedszkolu to już tradycja. Ten dzień był dniem pełnym tajemnic i magii. Dzieci z grupy II „Muchomorki” i III „Kubusie” wraz z rodzicami powitały na  balu czarownicę Alę i pana kominiarza Cezarego Sadzę.  Pan Kominiarz opowiedział dzieciom o swojej pracy, pokazał podstawowe narzędzia kominiarskie jakimi są: komplet linowy, przepychacze, szczotki, przebijaki. Następnie dzieci i rodzice poprzez wróżby poznały swoją przyszłość m.in.  kręcenie butelką, rzucanie butami, wrzucanie monet do studni i wiele innych. Nasz andrzejkowy bal odwiedzili również tancerze Klubu Tańca Towarzyskiego Respect Dance w Kategorii Latin Klasa B Angelika Krupa i Marcel Skórski, którzy zaprezentowali kilka gatunków tańca. Występ Pani Angeliki i Pana Marcela dzieci nagrodziły gromkimi brawami i zaprosiły do wspólnej zabawy.  Czy wróżby się  spełnią okaże się w przyszłości. Pewne natomiast jest że andrzejki były pełne emocji i wrażeń.

Dziękujemy rodzicom, i zaproszonym gościom za przybycie i wspólną zabawę.