Uroczysty Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

DSCF1155

Dnia 1 czerwca  dzieci ze wszystkich grup wiekowych miały okazję uczestniczyć
w specjalnie dla nich zorganizowanym uroczystym Dniu Dziecka. Nasi milusińscy z radością świętowali swój dzień w czasie zorganizowanej przez nauczycielki zabawie.
W tym dniu zamiast codziennych zajęć dydaktycznych zaproponowaliśmy naszym przedszkolakom liczne gry i zabawy; była muzyka, dużo balonów, bańki mydlane
i malowanie buzi.
Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się zabawy z chustą animacyjną. Jednak za największą atrakcję dzisiejszego dnia możemy uważać przebranie naszych przedszkolaków za Indian z różnych plemion. Okrzyki, totemy oraz stroje zachwycały wszystkich. Dzieci pełne wrażeń, emocji, radości i zadowolenia wróciły do swoich sal. Zmęczenie „dawało im się we znaki” toteż w dalszej części dnia zostały zorganizowane różne zabawy wyciszające.
Ciekawe, jakimi strojami będziemy mogli się pochwalić już za rok?