Wiosenne trele – Dzień Polskiej Niezapominajki

DSCN7070

W dniu 13 maja 2016 r. w naszym przedszkolu było bardzo wiosennie, niezapominajkowo.
W tym dniu odbyły się obchody Dnia Polskiej Niezapominajki z udziałem dzieci ze skarżyskich przedszkoli i zaproszonych gości.
Dzieci z naszego przedszkola przedstawiły inscenizację ” Spotkanie w lesie” i taniec z szarfami, a para królewska przyjęła od pani Kamili niezapominajkowy tort. Następnie dzieci ze skarżyskich przedszkoli prezentowały w konkursie, piosenki przyrodniczo – ekologiczne.
Dzieci były przebrane w piękne, kolorowe stroje oraz rekwizyty. Każdy mógł zobaczyć i usłyszeć, jak należy dbać o przyrodę, żeby była piękna. Za przepiękne występy dzieci otrzymały nagrody i dyplomy. Gościem specjalnym uroczystości była para taneczna Marta Jędrzejczyk i Kuba Borej ze Szkoły Tańca Respect Dance.

Dziękujemy naszemu sponsorowi z przepiękne nagrody.