Muchomorki świętowały z rodzicami Dzień marchewki

dscn6800

8 kwietnia 2016 dzieci z oddziału II ” Muchomorki” wraz z rodzicami i babciami obchodziły „Dzień marchewki”.

W strojach dzieci dominował kolor pomarańczowy i zielony.
Po krótkiej rozmowie o zasadach zdrowego żywienia i wartościach odżywczych warzyw i owoców rozpoczęła się wspólna zabawa. Dzieci rozwiązywały zagadki” Jakie to warzywo”, slalomem pokonywały marchewkowy tor przeszkód, kolorowały marchewki a rodzice wykonywali kukiełki. Niewątpliwie największą atrakcją była pomoc przy robieniu soków z marchwi, jabłek i pomarańczy. Na zakończenie spotkania dzieci rodzice i babcie wypiły smaczny i zdrowy sok.

To był wyjątkowy i pracowity dzień w przedszkolu. Było wesoło, smacznie i marchewkowo.

Dziękujemy rodzicom, babciom za udział w marchewkowym spotkaniu.