Wielkanocne Spotkanie w grupie IV

100_6646

Z okazji Świąt Wielkanocnych w grupie IV ,,Tygryski” dnia 17.03.2016 r. zorganizowano wielkanocne spotkanie w formie warsztatów. Dzieci zaprezentowały rodzicom wielkanocne wierszyki, piosenki i wraz z nauczycielkami zaprosiły do wspólnych zabaw przy muzyce.
Przedszkolaki i rodzice rozwiązywali zagadki, bawili się w ,,Miotlarza”, ,,Kurkę”.
Zgodnie z wielkanocnym obyczajem nie zabrakło też oblania rodziców wodą, co wywołało dużo śmiechu i radości na twarzach wszystkich uczestników spotkania.
To spotkanie było również doskonałą okazją do wykazania się pomysłowością przedszkolaków i ich rodziców podczas wykonywania ozdób wielkanocnych. Wspólna praca rodziców i dzieci dostarczyła świetnej zabawy i uśmiechów na twarzy, a efekt końcowy wprawił wszystkich w zachwyt.
Rodzicom i dzieciom dziękujemy za zaangażowanie w wykonywanie ozdób. Powstałe ozdoby wielkanocne można obejrzeć na przedszkolnej wystawie.

Życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT- dzieci i wychowawcy z grupy IV.