Wielki bal karnawałowy !

DSC01838

W mroźną sobotę 16 stycznia 2016roku w naszym przedszkolu już od rana było bardzo gorąco, a wszystko to za sprawą gorącej atmosfery związanej z „Balem Karnawałowym” na który tak długo czekaliśmy. Przedszkole z minuty na minutę zapełniało się pięknymi księżniczkami, wróżkami, kowbojami. Zawitały też kotki, motylki oraz bohaterowie znanych i lubianych bajek. Pani dyr. J. Białek otworzyła bali zaprosiła wszystkich do wesołej, radosnej zabawy. Wszystkie dzieci, rodzice oraz pracownicy przedszkola bawili się w skocznych karnawałowych rytmach. Orkiestra grała znane przeboje najmłodszych i wszyscy bawili się wspaniale. W przerwie rodzice mogli zakupić w bufecie ciasto, soki, kawę i herbatę. Na koniec najmłodsi uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Uśmiechnięte buzie dzieciaków potwierdzają, że bal bez wątpienia można zaliczyć do udanych !