Wigilijne spotkanie

DSCF0618

Dnia 21 grudnia w godzinach popołudniowych odbyło się uroczyste spotkanie dzieci oraz personelu z dyrekcją naszego przedszkola. Nasz placówka nadaje wielka rangę kultywowaniu tradycji i obrzędów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Jest to nie tylko wystawianie jasełek, ale także ubieranie grupowych choinek, wykonywanie stroików, ozdabianie przedszkola symbolami świątecznymi. Wigilia, w której uczestniczyły nawet najmłodsze dzieci, jest ukoronowaniem wszystkich tych działań. Nasza uroczystość była wyjątkowa i nastrojowa. Dyr A. Warwas powitał wszystkich i zaprosił na krótki występ najstarszych przedszkolaków. Następnie złożył wszystkim obecnym serdeczne życzenia świąteczne. Aniołki rozdały opłatki symbolizujące miłość i życzliwość wśród ludzi, wszyscy złożyli sobie życzenia. Podczas spotkania rozlegały się kolędy, które wprowadzały nas w nastrój zbliżających się świąt. Na zakończenie wszyscy mogli skosztować przygotowane pierniki.
WSZYSCY ŻYCZYLIŚMY SOBIE ZDROWYCH, WESOŁYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT!