„Muchomorki” na pikniku przyrodniczym

 

DSCN4987Wtorek 03.11.2015 dla Muchomorków był dniem pełnym wrażeń. Zaraz po śniadaniu dzieci wyruszyły na piknik do leśniczówki. Na miejscu czekała mama Karola, która zabrała dzieci na spacer w poszukiwaniu śladów jesieni. Dzieci były obserwatorami i badaczami pod okiem leśników. Otaczająca przyroda i wspaniałe krajobrazy wzbudziły w dzieciach zachwyt. Możliwość bezpośredniego kontaktu z nią dostarczyła im wielu wspaniałych przeżyć i wzbudziła ogromną radość. Zajęcia te uświadomiły im, że przyrodę należy kochać i szanować. Wyprawa skończyła się ogniskiem przy którym wszyscy piekli kiełbaski.
Składamy serdecznie podziękowania Nadleśnictwu Skarżysko i pani Milenie Kępas za zorganizowanie pikniku i mile spędzony czas.
Dziękujemy również rodzicom, którzy pomogli sprawować opiekę nad dziećmi

Pani Małgorzacie Grudnickiej
Pani Monice Rurarz
Pani Ewelinie Sadura
Pani Dominice Łuczyńskiej
Babci Lilii i Michałka