„Gimnazjaliści czytają dzieciom”

DSCN5163Dnia 4 listopada 2015 grupę II „Muchomorki” odwiedziła młodzież koła teatralnego „Alter Ego” z Gimnazjum nr 1 pod opieką Joanny Łyjak. W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom młodzież przybliżyła przedszkolakom niezwykłe przygody bohaterów książek. Następnie dzieci wysłuchały opowieści o krasnalu Gapciu i leśnych zwierzętach. Dzieci słuchały z dużym zainteresowaniem, chętnie odpowiadały na pytania starszych koleżanek i uczestniczyły w rozwiązywaniu zagadek i zabawach.
W ramach wdzięczności przedszkolaki zaśpiewały piosenką „Muchomorek” i zaprezentowały układ ruchowy do muzyki Country Dance.
Uśmiech gościł na twarzach zarówno przedszkolaków jak i gimnazjalistów.
Na pożegnanie uczniowie otrzymali od dzieci pyszne ciasteczka.
Bardzo dziękujemy Pani Asi i gimnazjalistom za wspaniałe zajęcia !