Piknik rodzinny u „Muchomorków”

DSCN4582

W środę 07 października 2015 r. na terenie ogrodu przedszkolnego nauczycielki Ala Mazur i Ola Ciok zorganizowały piknik rodzinny.
Na dzieci i rodziców czekały liczne sportowe konkurencje: bieg z woreczkiem na głowie, bieg z cebulą na łyżce, karmienie głodne jabłkiem zawieszonym na sznurku. W czasie pikniku dzieci zaprezentowały wiązankę tańców ludowych i jesiennych.
Rodzice mogli się wykazać szybkością i zwinnością w konkurencji budujemy dom z kartonowych pudełek. Następnie czekała na dzieci kolejna niespodzianka. Mogły zobaczyć swoich rodziców w niecodziennych rolach – wcielających się w postacie z utworu J. Tuwima „Rzepka” Po zabawie odbyło się wspólne biesiadowanie, pieczone kiełbaski.
Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.