Biesiada literacka w grupie „Słoneczek”

DSCN3059W dniach od 04 do 13 maja 2015 nauczycielka Grażyna Rokita z Alicją Mazur zorganizowały Biesiadę Literacką . Zaprosiły rodziców do wspólnego czytania bajek. Rodzice wcielali się w rolę wróżki, czarodziejki, pani wiosny.

Pierwsze mamy, która zgłosiły się na ochotnika do czytania to mama Juli i Alana. Kolejni rodzice przybliżyli dzieciom przygody kaczuszki, krówki Ślicznotki, kotka Psotka. Mama Ani, Eli i Oliwki przeczytały baśnie ” Kopciuszek”, „Syrenka Arielka”, „Jaś i Małgosia”.

Tatuś Ani przygotował dla dzieci zagadki związane z bohaterami bajek. Wszystkie dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały czytanych książeczek oraz oglądały piękne, kolorowe ilustracje.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy poświęcili nam swój czas i spędzili go z nami na wspólnym czytaniu.