Aby zdrowym być…

DSC02080Dzieci z grupy IV ,,Tygryski‘’, doskonale wiedzą co robić, aby zdrowym być. W kwietniu realizowały tematy , których celem było propagowanie zdrowego stylu życia. Poznały zasady zdrowego odżywiania oraz ważną rolę aktywności fizycznej dla zachowania zdrowia.

W ramach tych zajęć przedszkolaki z gr. IV w dniu 29.04.2015 r. wykonały samodzielnie owocowe szaszłyki, które wybornie im smakowały i wzbogaciły ich organizmy w niezbędne dla zdrowia witaminy.

Dnia 30.04.2015 r. skorzystały z zaproszenia uczennic klasy II c Gimnazjum 1 i czynnie uczestniczyły w realizacji projektu pt. ,,W-fu las”. Przedszkolaki poznały piramidę zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej oraz wspaniale i aktywnie spędziły czas podczas zabaw sportowych. Na zakończenie otrzymały zdrowy soczek i pamiątkowy dyplom.

Serdecznie dziękujemy nauczycielce p. Elżbiecie i uczennicom za zaproszenie i wyjątkowo mile spędzony czas.