Wielkanocne śniadanko u „Słoneczek”

DSCN2895W dniu 31.03.2015 r w grupie „Słoneczka ” nauczycielki Alicja Mazur i Grażyna Rokita zorganizowały spotkanie wielkanocne z udziałem rodziców. Maluszki zaprezentowały wielkanocny program artystyczny wcieliły się w rolę zajączka, pisanki, pani wiosny. Poprzez wiersze, piosenki i taniec przybliżyły rodzicom tradycje Świąt Wielkanocnych.

Następnie dzieci i nauczycielki zaprosiły rodziców na śniadanie wielkanocne na stołach nie brakowało święconego jajka, kiełbaski, babki wielkanocnej i baranka. Okres przedświąteczny był bardzo pracowity, dzieci wykonały wiele prac plastycznych związanych z Wielkanocą kartki świąteczne, kaczuszki, zajączki. Podczas spotkania tata Julci Łuczyńskiej poprowadził aukcje prac a dochód z aukcji zastał przeznaczony na remont łazienek.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w uroczystości.