Kwiaty dla babci buziak dla dziadka

DSCN2032Święto Babci i Dziadka już od wielu lat wpisane jest w kalendarz uroczystości przedszkolnych w naszym przedszkolu. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków.

Ta wspaniała uroczystość w grupie „Słoneczek” odbyła się 22. 01. 2015. Babcie i dziadków licznie przybyłych na uroczystość powitała i złożyła serdeczne życzenia pani Grażyna Rokita.
Następnie dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny. W większości były to wiersze, piosenki, tańce i wspólne zabawy z dziadkami.

Babcie i dziadkowie podziwiali i gromko oklaskiwali swoje ukochane wnuki.  Na zakończenie dzieci złożyły babciom i dziadkom gorące życzenia, wręczając im własnoręcznie wykonane laurki, a następnie zaprosiły gości na słodki poczęstunek.

Atmosfera uroczystości była bardzo rodzinna. To wyjątkowe spotkanie było pełne radości i szczęścia. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Szczególne podziękowania należą się również rodzicom zaangażowanym w przygotowanie poczęstunki na uroczystość.