Zajęcie otwarte z rodzicami w gr III o tematyce świątecznej

10917570_500916566712865_173865684_nW piątek 19 grudnia dzieci z grupy III „ Kubusia Puchatka” gościły w swojej sali rodziców/opiekunów, którzy wzięli udział w zajęciach otwartych oraz warsztatach plastycznych, w trakcie których wspólnie ze swymi pociechami wykonali kolorowe prace o tematyce świątecznej i przygotowali skromną wigilię.

Celem tego spotkania było zaprezentowanie rodzicom indywidualnych predyspozycji dzieci, wzmacnianie więzi rodzinnych oraz podtrzymanie tradycji i zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia.

Po zajęciach wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia.
Taka forma spotkania z rodzicami i wspólnego spędzenia czasu sprawiła wiele radości i satysfakcji nie tylko przedszkolakom, ale też i ich najbliższym.