Dzień Babci i Dziadka w grupie IV

DSC01798Życzę dziś Tobie Babuniu miła,
byś zawsze w życiu szczęśliwa była,
Życzę Babuniu życia najdłuższego,
pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.

Tobie, mój kochany Dziadku,
życzę szczęścia i dostatku.
Uśmiechaj się zawsze bo kocham Cię szczerze
w domu, w kinie i na spacerze.

Dnia 21.01.2015 r dzieci z grupy IV uczciły święto Babci i Dziadka. Na spotkanie do przedszkola przybyło wiele gości. Szanowni goście zostali powitani serdecznie przez nauczycielki i dzieci. W nawiązaniu do świątecznego nastroju wnukowie przedstawili ,,Jasełka”, zaśpiewali kolędy oraz w wierszach i piosenkach o Babci i Dziadku wyrazili im swą miłość. Popłynęły życzenia: zdrowia, pomyślności, radości.

Przedszkolaki wręczyły też Babciom i Dziadkom laurki, po czym wszyscy poczęstowali się wypiekami przygotowanymi przez mamy. Mili goście złożyli podziękowanie za przygotowaną uroczystość.