Wizyta Mikołaja w przedszkolu

IMG_0220Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, na uroczystości pojawił się 5 grudnia w naszym przedszkolu długo oczekiwany przez dzieci gość – Mikołaj – kochany przez wszystkich. Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć prezenty.

Od samego rana dzieci nie mogły się doczekać miłego gościa. W oczekiwaniu na niego miały okazję zobaczyć przedstawienie pt. „List do św. Mikołaja” w wykonaniu dzieci z grupy III i IV. Obecni na uroczystości rodzice, z zachwytem obserwowali występy przedszkolaków.

Gdy tylko Mikołaj pojawił się w drzwiach pięknie udekorowanej sali, na wszystkich buźkach pokazał się uśmiech. Wcześniej dzieci nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które dla Niego z radością przedstawiły.

Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i wspólnej zabawie. Na koniec po zapewnieniach, że będą się starały zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu, Mikołaj otworzył wielki wór z prezentami i obdarował nimi wszystkie dzieci .

Dzieci pożegnały gościa piosenką. Mikołaj bardzo się ucieszył i zapewnił dzieci, że za rok znów do nich przybędzie. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.