Spotkanie przy choince u „Słoneczek”

DSCN1864W dniu 18.12. 2014 świąteczny nastrój zapanował w grupie maluszków. Dzieci wraz z paniami Alą i Grażynką zaprosiły rodziców na spotkanie jasełkowe. Wszystkie dzieci przygotowały specjalnie na tę okazję wierszyki o aniołkach i choince, śpiewały świąteczne piosenki i pastorałki.  Maluszki przepięknie zatańczyły anielski taniec ” Nie miały aniołki”. Program jasełek zakończyli rodzice śpiewając z dziećmi kolędę ” Pójdźmy wszyscy do stajenki”.

Po przedstawieniu, zgodnie z polską tradycją, wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia a dzieci wręczyły rodzicom prezenty. Następnie odbyła się aukcja choinek wykonanych przez dzieci.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Rodzice nagrodzili maluchów brawami, nie obyło się też bez uścisków i gratulacji.