Konkurs na ŚWIĄTECZNEGO ANIOŁKA rozstrzygnięty

DSCN1848W dni 15. XII. 2014 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na ŚWIĄTECZNEGO ANIOŁKA. Celem konkursu było podtrzymywanie i pielęgnowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych aniołków.

Komisja w składzie:
Piotr Kramm, Joanna Kowalik Ewelina Sadura postanowiła przyznać:

pierwsze miejsca dla: Ani Dąbrowskiej, Alicji Kłuś, Ani Kramm, Basi Grudnickiej.
drugie miejsca dla: Wiktorii Poznańskiej, Zuzi Frankiewicz, Agatki Półtorak, Ignasia Olczyk.
wyróżnienia otrzymali: Oliwia Mucha, Lila Pomorska, Kamil Sieczka, Julia Ciepińska, Ania Zuba, Franio Olczyk

Pozostałe dzieci biorące udział w konkursie otrzymały słodkie niespodzianki.

Naszym uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Składamy podziękowania również rodzicom za pracę włożoną w przygotowanie i udział dzieci w konkursie. Prace konkursowe i stroiki bożonarodzeniowe można było kupić na kiermaszu świątecznym.

Pieniądze zebrane ze sprzedaży będą przeznaczone na remont przedszkolnych łazienek.