„Słoneczka” w bibliotece

DSCN1559W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Pluszowego Misia, 21 listopada dzieci z grupy I „Słoneczka” wraz z panią Alicją Mazur udały się do Miejskiej Biblioteki.

Dzieci zabrały ze sobą swoje ulubione pluszowe misie. Panie bibliotekarki przygotowały wiele niespodzianek: dzieci obejrzały wystawę misiów, wysłuchały opowiadania o misiu , który lubił miód, rozwiązywały zagadki. Były także tańce, oczywiście z misiem, do piosenki pod tytułem ” Jadą jadą misie”, „Pokochaj pluszowego misia”.

Dzieci miały okazję samodzielnie oglądać książeczki i podziwiać piękne ilustracje. Na koniec pani bibliotekarka zapoznała dzieci z zasadami korzystania z biblioteki i obchodzenia się z książką.

Wizyta w bibliotece była dla maluszków wielkim wydarzeniem, gdyż większość z nich po raz pierwszy przekroczyła jej progi.