Pasowanie na przedszkolaka w grupie I „SŁONECZKA”

DSCN133913 listopada 2014 r. to ważna data w życiu przedszkolaków z grupy I ” Słoneczka”. W tym dniu maluszki zostały przyjęte do grona przedszkolaków. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

Dzieci wraz z rodzicami czynnie brały udział w konkurencjach i zabawach sportowych. Po zmaganiach sportowych dzieci wręczyły swoim rodzicom ordery Super Rodzica.

W dalszej części maluszki złożyły uroczyste ślubowanie, a Andrzej Warwas – dyrektor przedszkola czarodziejskim ołówkiem dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało emblemat słoneczka, rożek obfitości i zabawki.

Po uroczystym pasowaniu na wszystkie dzieci czekała niespodzianka – słodki słoneczny tort.
Odświętny strój dzieci a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości a szczególnie pani Agnieszce Stachowicz za przepiękny tort.