Remont szatni

IMG_9124W piątek 17 października popołudniu ,,ekipa remontowa” złożona z rodziców, p. Dyrektora Andrzeja Warwasa oraz personelu przedszkola stawiła się pełna zapału do pracy. Celem tego spotkania było pomalowanie ścian oraz odnowienie mebli w przedszkolnej szatni.

Wybrano jasne, pastelowe kolory, które wzajemnie doskonale się uzupełniały. Tatusiowie z zapałem malowali ściany w kolorze żółtym, mamy zaś uczestniczyły w odnawianiu mebli. Początkowo szafki były oczyszczane, a następnie pokrywane farbą. Po zakończeniu prac meble zostały ustawione w słonecznej szatni, a ich wygląd napawał wszystkich dumą i zadowoleniem.

Wiemy, że ta bardzo potrzebna inwestycja znacząco wpłynęła na podniesienie estetyki naszego przedszkola – szczególnie miejsca które jest jego wizytówką.

Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i poświęcenie wolnego czasu na rzecz placówki i oczywiście dzieci. Z pewnością możemy stwierdzić, że ludzie są wspaniali, potrafią dążyć do wspólnego celu. Świadczy o tym bezinteresowna pomoc jaką od nich otrzymaliśmy.

Wyrazy podziękowania składamy na ręce Państwa:
– Michał Raczyński,
– Rafał Sieczka,
– Paweł Prasowski,
– Monika Konkol,
– Artur Surpeta,
– Łukasz Kaleta,
– Małgorzata Błach,
– Kamil Miernik,
– Anna Witkowska,
– Magdalena Skowron,
– Małgorzata Kaczmarczyk,
– Katarzyna Dąbrowska.

Z całego serca dziękujemy!!!