Witamy maluszki – zajęcia adaptacyjne w przedszkolu

DSCN000827.06.2014 r. odbyły się w przedszkolu zajęcia adaptacyjne, na które zaproszono dzieci nowoprzyjęte wraz z rodzicami. Zajęcia adaptacyjne są wspaniałą propozycją dla dzieci, które jeszcze nie miały okazji poznać naszego przedszkola.

Alicja Mazur nauczycielka prowadząca zajęcia wprowadziła dzieci w świat zabawy z rówieśnikami, dzieci wykazały się umiejętnościami plastycznymi, muzycznymi i ruchowymi. Rodzice również uczestniczyli w zabawach z chustą animacyjną, rysowali portret swojego dziecka a także przygotowali podwieczorek dla dzieci.

Podczas zabaw swobodnych dzieci rodzice uzyskali informacje jak przygotować swoje dziecko do przekroczenia progu przedszkola we wrześniu i wypełnili ankietę.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za miłą zabawę i wspólnie spędzony czas, spotkamy się we wrześniu.