Starszaki na wycieczce w Kurozwękach

DSCN968803.06.2014r dzieci z oddziału IV ” Przyjaciele Kubusia Puchatka” wraz ze swoimi opiekunami i rodzicami wyruszyły na wycieczkę krajoznawczą do miejscowości Kurozwęki.

Na początku dzieci wyruszyły na przejażdżkę wozem safari bizon na łąki gdzie pasły się bizony i ich potomstwo. Następnie cała grupa udała się do zamku. Pani przewodnik zapoznała dzieci z historią pałacu oraz rodziny Popielów.

Największe wrażenie zrobiły na dzieciach ciemne podziemia pałacu. Po tylu różnorodnych atrakcjach dzieci udały się na posiłek. Następnie dzieci odwiedziły Mini ZOO gdzie zobaczyły wiele zwierząt m. in. strusia, lamę, osiołki, świnie wietnamskie, barany, kozy, króliki i kury. Dzieci wróciły do przedszkola bardzo szczęśliwe i zadowolone.

Ale to nie koniec atrakcji, już przed nami następna wycieczka do Kielc.