Czas pożegnać przedszkolne mury

IMG_782726 czerwca 2014 r. odbyła się uroczystość pożegnania dzieci odchodzących do szkoły z oddziału IV „Przyjaciele Kubusia Puchatka ” i III” Tygryski”.

Przedszkolaki pod kierunkiem nauczycielki przedstawiły program artystyczny i mimo smutku rozstania zaprezentowały się wspaniale, recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc. Niewątpliwie uroczystym i wzruszającym dla wszystkich momentem był polonez zatańczony przez dzieci. Starszych kolegów pożegnały młodsze dzieci. Średniaki życzyły starszakom powodzenia w szkole, najlepszych ocen oraz wielu sukcesów.

Dyrektor Andrzej Warwas podziękował dzieciom z ich piękny występ i życzył udanych wakacji . Pani dyrektor Grażyna Rokita tegorocznym absolwentom życzyła sukcesów w nauce, dużo uśmiechu i wiele radosnych chwil w szkole. Na pamiątkę zakończenia pobytu w przedszkolu dzieci otrzymały pamiątkowe książki.

Wyrazy wdzięczności za pomoc, zaangażowanie, życzliwość i wspaniałą współpracę otrzymali również rodzice Państwo Iwona i Piotr Stępień, Małgorzata Błach, Anna Pacholczyk. Dyrektor Grażyna Rokita wręczyła rodzicom odznaczenia PRZYJACIELA PRZEDSZKOLA NR 16.